Öz Teknik Nakliyat İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler

 • İlan / İçerik Numarası : # 1431 189 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Bilecik, Türkiye

Öz Teknik Nakliyat İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler eşya yük taşıma fiyat teklifi al taşımacılık hizmetleri ücret sorgula!


Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Öz Teknik Nakliyat tarafından gmrevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir..

Öz Teknik Evden Eve Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir.

Genel paketleme teknikleri

İyi tekniklerle ve doğru materyaller ile paketleme kolay taşıma anlamına gelebilir, fakat en önemlisi, uygun paketleme ile değerli eşyalarınızı kaybetmenizden kaçınma ve kırılmaları önleme anlamına gelebilir

Baş temel kural-hafif maddeleri büyük kutulara, ağır maddeleri ise küçük kutulara paketleyiniz. Ağır olan kutunun taşıması zordur. Bir kutunun içine 30 kg kadar doldurabilirsiniz.
Konteynır in üstüne paket koymayınız. Küçük olsa bile koymayınız. Kutuları çok ağır yapmayınız, Zorlanmadan taşınmaz hale getirmeyiniz ve sürekli unutmayınız ki kutuları sırtınızda değil ayaklarınızın desteğiyle taşıyınız.
Kutulara paketlerken, ağır maddeler altta ve hafifler, daha kırılganlar üst tarafa konmalıdır. Benzer şekillerdeki ve ağırlıktaki grup maddeleri, birbirine sürtünüp zarar vermesini önlemek için, küçük kağıt parçaları ile desteklenmelidir.
Tepedeki paketleme kutuları, üst üste yığıldıkları zaman ezilmekten korur. Tüm kutuları mümkün olduğunda küçük kağıtlarla, buruşmuş kağıtlar, havlularla, doldurun. Boş yerleri bunlarla doldurmanız kırılmayı ve ezilmeyi engeller. Kutuların tepelerinin ve kenarlarının esnemeyeceğininden ya da çökmeyeceğinden emin olun.
Kırılabilir maddeleri paketleme

Küçük kırılabilir maddeleri paketlerken, her birisini tek tek paketleme kağıtları ve küçük kağıtlarla doldurunuz.
Kutuyu,kırılabilir maddelerle beraber kağıt parçalarla, çarşaflarla, örtü ve küçük yastıklarla doldurun. Bu kutunun içerisinde yer değiştirmeyi, sürtmeyi ve kırılmayı sağlar. Eşyaları sıkışık paketlemeyin fakat kutuyu salladığınız zaman içindekiler sallanmasın.
Kırılabilir maddelerle doldurulan kutular mutlaka işaretlenmelidir. Ve eşyalarınızın kırılabilen maddelerin kutuları, diğer kutuların üstünde olmalıdır.
Özteknik Son Müşteri Yorumları

Durmuş Korkmaz

Çok iyi 8.2 - İZMİR > İSTANBUL
Zamanlama ve çalışanların davranışları çok güzeldi. Ama eşyanın çok olduğu söylenip, fiyat arttırdılar, fark ödemek zorunda kaldık. Çamaşır makinamızın kazanı taşıma sırasında düşmüş, tamir gerekti. Onun dışında güzeldi.

9 Haziran 2018
Aytaç Gürgit
Mükemmel 10 - SANCAKTEPE > SANCAKTEPE
Söylenilen saatten 5 dakika önce geldiler, eğlenceli ve hızlı çalışan bir ekip, 2 saatte taşınıp eşyaları yerleştirdiler. Hasarsız ve sıkıntısız tamamlandı. İşlerinde lider olmayı hedeflemiş bir ekip. Herkese tavsiye ederim kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

9 Haziran 2018
Tahsin Şahinbay
Mükemmel 10 - İSTANBUL > SİVAS
Parça eşyamı memlekete gönderemiyordum. Nakliye ambarları taşıma için değerinden yüksek bir bedel istiyorlardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile "enakliyat.com.tr" sitesinden

ÖZTEKNİK NAKLİYAT firması ile tanıştım. Çok teşekkür ederim. Geldiler ve evimden eşyaları aldılar ve tam zamanında istenilen yere bıraktılar. Eşyaya herhangi bir zarar gelmedi. Ayrıca, çok da ekonomik oldu. Bundan sonraki taşıma ve gönderimlerimde bu yöntemi kullanacağım. Tavsiye ediyorum.


23 Mayıs 2018
erhan yıldız
Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > KADIKÖY
Güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet aldık. Tekrar taşınacak olsak Özteknik ile taşınırız.


9 Mayıs 2018
Asım Çelik
Mükemmel 10 - ŞIRNAK > SAKARYA
Şırnak Silopi'den Adapazarı'na geçen hafta ev taşıdık, herkese tavsiye edebilirim, müşteri memnuniyetini ön plana koydukları çok belli olan bir firma. Silopi'deki eve eşyalar yüklenirken gitmedim bile, en ufak bir sorun çıkmadan bitirdiler işi. Bir iki sene sonra bir daha taşınacağım yine Özteknik’i tercih edeceğim.


3 Mayıs 2018
Tüm Müşteri Yorumlarını İncele


Bilecik · Bozüyük · Gölpazarı · İnhisar · Osmaneli · Pazaryeri · Söğüt · Yenipazar Sogut Golpazari Bozuyuk
Abadiye Abbaslık Ahmetpınar Alpagut Aşağıköy Ayvacık Bahçecik Başköy Bekdemir Beyce Cumalı Çakırpınar Çavuşköy Çukurören Deresakarı Dereşemsettin Elmabahçe Erkoca Gökpınar Gülümbe Hasandere İkizce İlyasbey İlyasça Kapaklı Karaağaç Kavaklı Kendirli Kepirler Kınık Kızıldamlar Koyunköy Kurtköy Kuyubaşı Künceğiz Küplü Necmiyeköy Okluca Ören Pelitözü Sarmaşık Selbükü Selöz Sütlük Şükraniye Taşçılar Ulupınar Yeniköy

Yayın tarihi: Haziran 11, 2018 Değiştirilme tarihi: Eylül 9, 2019 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Firmai

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Firmai
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları Telefon

  Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları Telefon

  Evden Eve Nakliyat Telefon Numaraları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1626 59kez görüntülendi. Kasım 6, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Güvenle Tercih Edebileceğiniz Genç Evden Eve Nakliyat Ambalajlı ve Sigortalı Nakliyat Hizmetlerinde Lider Konumdadır, Firmamız Antalya içi Evden Eve Taşımacılık ve Türkiye Geneli Ev Nakliyesi Yapmaktadır,...

 • Şirin Nakliyat İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler

  Şirin Nakliyat İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler

  Evden Eve Nakliyat Telefon Numaraları (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 1430 35kez görüntülendi. Haziran 11, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Şirin Nakliyat İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler eşya yük taşıma fiyat teklifi al taşımacılık hizmetleri ücret sorgula! Profesyonel ekibimizle taşımanın en kolay halini sizlere sunuyoruz. 1999 yılından beri hizmet vermekteyiz. Türkiye'n...

 • Dilsan nakliye nakliyat evden eve taşıma firması

  Dilsan nakliye nakliyat evden eve taşıma firması

  Evden Eve Nakliyat Telefon Numaraları Bolvadin(Afyon) İlan / kayıt numarası : # 1137 29kez görüntülendi. Aralık 2, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Afyon Dilsan nakliye nakliyat evden eve taşıma firması telefon numarası iletişim adres yorumlar tavsiye nakliye fiyat listesi ücretsiz teklif al. DİLSAN LOJİSTİK taşımacılık belgeleri Not : Bu belgeler T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Mü...