Haliloğlu Nakliyat Evden Eve İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler

 • İlan / İçerik Numarası : # 1456 37 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Maraş, Türkiye

Haliloğlu Nakliyat Evden Eve İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler eşya yük taşıma fiyat teklifi al taşımacılık hizmetleri ücret sorgula!


HALİLOĞLU "Evden eve nakliyat" hem İstanbul içi hemde İzmir , Ankara , Adana ve diğer şehirlerimize Evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliye himetleriniz , müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır.Evden evenakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz , tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız “Sorunsuz nakliyat” bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Evden eve nakliyat Ofis taşımacılıgı, Parça eşya taşımacılıgı, depolama hizmeti, Askılı tekstil taşıması, piyano nakliyesi , Fuar ve stand seminer malzemeleri gibi çeşitli hizmet alanlarında profesyonel hizmet anlayışımızı , tecrübelerimizi ve kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

En büyük hedef ve farkımız , olağanın dışında , belli kalıplar ile değil siz müşterilerimizin istekleri ve arzuları dahilinde , taşınma işini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma ve nakliyat işinin gerçekleşmesidir.

Dünya her gün büyük bir hızla değişiyor. Nakliyat Firmalarının da bu değişime ayak uydurup kendilerini aynı hızda geliştirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Eğer bu gelişmenin gerisinde kalırsak sistemin çarkları arasında kaybolup gideceğimizi ve müşterilerimizin her zaman yeni bir hizmet veren bulacağını biliyoruz.

Bu nedenle her müşterimiz için taşınma sürecini özel olarak planlıyor ve iyi bir hizmet vermek için çabalıyoruz. Rahat bir evden eve nakliyat için hemen bizimle iletişime geçin.

Esat Haliloğlu Son Müşteri Yorumları
Aslıhan Yılmaz
1 - TEKİRDAĞ > İSTANBUL
Öncelikle seçmiş olduğum firmaya taşıyacağı tüm eşyaları söyledim. Anlaşma sağladık ve Haliloğlu nakliyattaki konuştuğum şahıs bana akşam 22 gibi taşıyalım mı dedi? Bende tamam dedim. Bu arada 2+1 dediğim evin çocuk odası eşyalarını bir gün önceden kendi aracımla taşıdım. (Transporter) Tekirdağ’a İstanbul’dan eşya taşımaya gittiğimizde üzerinde Uğur nakliyat yazan bir araçla karşılaştık. Bir tane şoför ve bir tane taşımacı vardı ki ben 2-3 kişinin olması gerektiğini söyledim. Eşyaları taşıyan şahıs, daha taşırken söylenmeye başladı. Kaba eşyam dışında her şey paketliydi. Geriye kalan hiç bir eşyamın dışını paketlemeden taşıdı ve hepsine hasar verdi. Gece yola çıktık. Yola çıkarken bizden para istedi. Bizde yok yanımızda değil dedik. Mazot alacağını söyledi karttan çekelim o zaman dedik yok biz sadece x firmadan yakıt alıyoruz diyerek kaçamak cevapta bulundu. Yolda durup sahur molası verdi. Bekledik olabilir. Sabaha karşı 5 te geldik. Ben tek başıma taşımam firmaya söyledim adam yollayacak dedi. Sabah 4 kişi almış yanına gelmiş. Anlaştığımız paraya ben bu eşyaları taşımam 1850 tl olur dedi. Bende hemen iletişim adresinizi aradım. Siz de Haliloğlu nakliyatı aramışsınız. Şahış benimle iletişime geçti. Sizi aramamamı söyledi her şeyi düzelteceğini söyledi Uğur nakliyatın taşımacısı ile görüştü. Taşımacının dediğine göre küfür etmiş. Benim eşyalarımı indirmeden alıp gitmeye kalktı gelen elemanlar durdurdu. O saatten sonra taşımaya hiç yardım etmedi gelen 4 kişi taşıdı. Sürekli eşimden bu sırada para istedi. Bu durumu Haliloğlu nakliyatla paylaştım. Abla sen anlaştığımız parayı ver. Ben onlardan para almayacağım dedi. Eşimde parayı verdi. Hatta 100 tl fazla verdi. Adam parayı beğenmedi sokakta kalan eşyaları, getirdiği elemanları bırakarak kaçtı. Kaçarken de en değerli olan şeyi televizyonu çaldı. Eşim arabayla takip edip TV yi aldı. Eşyalar olduğu gibi salonda duruyor. Hepsinin fotoğrafı var bilginize...


30 Mayıs 2018
Eda Gündüz
6.9 - İSTANBUL > İZMİR
Söz verilen saatte gelip hızlı yükleme yaptılar. Zamanında teslimat yapıldı. Beyaz eşya paketleme dışında paketleme hizmeti almadım, yapılan kadarı ile güzeldi. Kurulum hizmeti almadım. Şehirlerarası nakliyat yaptım. Adresi olduğu gibi beyan ettiğim halde sonradan varılan adresin beyan edilenden 40 km uzak olduğu söylendi orada bi sitem edildi karşılıklı ama ek ücret talep edilmeden nakliye işlemim tamamlandı. Evini nakliye firmasına taşıtacak olana önerim, açık adresi verseniz dahi ilçenin kapsama alanının büyük olabilceği ve km tarifesinin daha sonradan sorun yaratmaması adına iki taraf içinde hemfikir olmasıdır.


19 Mayıs 2018
gökben fil
Mükemmel 10 - İSTANBUL > TOKAT
Sorunsuzca ve çözüm odaklı çalışan güler yüzlü bir ekip. Benim bile önemsemediğim detayları önemseyip titiz davrandılar. Esat bey ve ekibine taşınma sürecinde beni büyük bir stresten kurtardıkları için teşekkür ederim. Her şey özenle paketlenip aynı şekilde çizik dahi olmadan tertemiz belirtilen tarihte teslim edildi.

Yayın tarihi: Haziran 11, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Özcan nakliyat taşımacılık şirketi telefon iletişim

  Özcan nakliyat taşımacılık şirketi telefon iletişim

  Evden Eve Taşıma Nakliyat Adilcevaz(Bitlis) İlan / kayıt numarası : # 1154 27kez görüntülendi. Aralık 2, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Bitlis Özcan nakliye taşımacılık şirketi telefon iletişim bilgileri adres yorumlar online fiyat teklifi al hesaplama. Beylikdüzü Özcan Evden Eve Nakliyat taşımacılık belgeleri Not : Bu belgeler T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü ...

 • Yalova Nakliyat Nakliye Evden Eve Taşımacılık Taşıma

  Yalova Nakliyat Nakliye Evden Eve Taşımacılık Taşıma

  Evden Eve Taşıma Nakliyat (Yalova) İlan / kayıt numarası : # 629 51kez görüntülendi. Ağustos 2, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Yalova nakliyat nakliye evden eve taşımacılık eşya yük ev taşıma nakliyeci firmaları şirketleri nakliyeciler telefon iletişim en ucuz fiyat teklifi al yorumlar. Yalova İli'nin ekonomisi temel olarak tarım sektöründe çiçekçilik ve seracılık, sanayi se...