Rize Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

 • İlan / İçerik Numarası : # 1383 99 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Rize, Turkey

Rize nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Rize Nakliyat
Rize Nakliyat Firmaları şartlara bağlı değil kurallara ve ihtiyaçlara göre hareket eden bir firmadır. Bizlere istediğiniz her zaman iletişim bilgilerimizdeki
numaralardan ulaşabilirsiniz. Uzman ve dinamik kadromuz ile güvenilir ve kaliteli hizmet veriyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre taşıma şekilleri.

Nakliyeci Yükü Talebi
Şanlı Urfa OSB den 5 bala pamuk alınıp Rize Merkez Dükkana Teslim Edilecektir. Her balya 220 Kg. Toplam 1100 kg.

Nakliyat Ambar Yükü Talebi
Kahramanmaraş merkezde docotton fabrika satış mazasından 4 adet balya , balya ağırlığı 220 kg . Varış noktası Rize Merkez Dükkan Teslim.

Evden Eve Yük Talebi
Bir adet 160-200cm baza, bir adet köşe koltuk takımı 2 parça halinde ve 1 adet puf,1 adet tv sehpası , toplam 5 parça , İstanbul Beylikdüzü Beykent den Rize merkez e evden eve teslim olmak üzere fiyat bilgisi öğrenebilirmiym. Teşekkür ederim.

Parsiyel Yükü Talebi
yüküm izmir gaziemirde bulunan gümrük müdürlüğünde 1 kutu içerisinde130x75x150 ebatlarında yaklaşık 150 kg agırlıgındadır.

Evden Eve Yük Talebi
Rize merkezden Çanakkale il merkezine ev eşyası taşınacaktır. Bir kamyonun yarısı veya 2/3 hacminde orta düzeyde ev eşyası taşınması gerek. Süre sınırlaması 15 gün içerisinde herhangi bir tarih uygun olur.

Evden Eve Yük Talebi
1,5 metre uzunluk, 60 santim genişlik, 10 santim yükseklik, yaklaşık 8-10 kilo ağırlığında 4 ayrı koli. Teklifinizi bekliyorum.

Parsiyel Yükü Talebi
3,00 metre uzunluğunda halı gibi rulo halinde toplanmış 16 adet rulo geotekstil malzeme. Rulo boyu : 3 metre Genişliği : 80 cm

Ağır Yük Talebi
şirketimiz servis bölümü için aldığımız araç kaldırma liftlerini taşımak için fiyat talebi istiyorum sizden. 410cm uzunluk 80 cm en 60cm yükseklikte ve 700 er kilo olmak üzere 2 adet bu şekilde kutuda lftlerimiz açık kasa kamyonetle İstanbuldan Rizeye taşınması gerekiyor.

Rize · Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere · Pazar · Ardesen · Camlihemsin · Cayeli · Derepazari · Findikli · Guneysu · Hemsin

geliştirilir ve bunlar uygulanır. Dünyanın hemen her uluslararası limanına ihracat servisi verebilen ve buralardan ithalat servisi de sunabilen kalitesine güvendiğimiz havayollarıyla çalışmak en önemli prensibimizdir. Sektörde uzun yıllarda kazandığı deneyimi, genç ve dinamik kadroya olan inancıyla harmanlayan yönetim kadromuzun, kurumsal yapısı altında tüm müşterilerimize her zaman ilk yükündeki heyecanla hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz..

Rize Nakliyat Firmaları konteyner taşımacılığı alanında, kendi araçlarımızla faaliyet göstermekteyiz. Tüm konteyner yükleriniz için nakliyat isteğinde bulunabilirsiniz.
Parsiyel yük taşımacılığı da bunlardan biridir. Parsiyel Yükleriniz ve Komple Yükleriniz özenle taşınır.
Özellikle nakliyat fiyatlandırma, eşya sigortası ve firmamızın taşıma güvencesi konularında detaylı hizmet talepleriniz olursa, bunları personelimizle paylaşmanızı, öneri ve şikayetlerinizi de iletmenizi rica ediyoruz.

Özellikle nakliyat fiyatlandırma, eşya sigortası ve firmamızın taşıma güvencesi konularında daha ayrıntılı hizmet talepleriniz olursa, bunları personelimizle paylaşmanızı, öneri ve şikayetlerinizi de bildirmenizi rica ediyoruz.
Rize Nakliyat Firmaları olarak araç filomuzu, her yıl yeni çekici ve dinamik tutmakta, çevreci motorlu araçları ile duyarlılığını desteklemekteyiz.
Yasal çerçevede, hiçbir hacim veya ağırlık kısıtı aramayan Rize Nakliyat Firması, müşterilerine özel çözümler üretmek ilkesi ile bilgi sistemleri ve dağıtım alt yapısını sürekli geliştirmektedir.
Rize evden eve taşıma hizmeti olsun diğer hizmetlerimiz olsun son derece öncü ve güvenceli bir nakliye hizmeti sunmaktayız siz değerli müşterilerimize.
Evden eve sektöründe de 1 numara olan Rize Nakliyat Firmaları Rize’de evden eve hizmetine hazırdır.
İstanbul-Rize , Rize-İstanbul Nakliyat olarak hizmette vermekteyiz.

Yayın tarihi: Aralık 5, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Bolu Nakliyat Nakliye Evden Eve Taşımacılık Taşıma

  Bolu Nakliyat Nakliye Evden Eve Taşımacılık Taşıma

  Taşımacılık İlanları (Bolu) İlan / kayıt numarası : # 563 30kez görüntülendi. Ağustos 1, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Bolu nakliyat nakliye evden eve taşımacılık eşya yük ev taşıma nakliyeci firmaları şirketleri nakliyeciler telefon iletişim en ucuz fiyat teklifi al yorumlar. Bolu'nun ekonomisi tarım ve ormancılığa dayanır. Fakat son senelerde sanayi ve turizm sektö...