Trabzon Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

 • İlan / İçerik Numarası : # 1395 148 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Trabzon, Turkey

Trabzon nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Trabzon Nakliyat
Trabzon Nakliyat Firması olarak bizler sizin için çalışıyoruz. En önemli düşüncemiz sizlerin işlerinizi, eşyalarınızı Güvenilir, hızlı ve doğru bir biçimde belirtilen adreslere iletmektir. Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan Firmamız sizlerden gelecek Olumlu/Olumsuz her türlü eleştri, görüş-öneri, yorumu da İletişim kanallarımız aracılığıyla iletebilirsiniz.
Trabzon-İstanbul, İstanbul-Trabzon arası ve Şehir içi taşımacılığında da Trabzon Nakliyat Firması olarak hizmet veriyoruz. %100 Memnuniyet odaklı çalışan firmamız hassas çalışmalar yürütmektedir. Trabzon Nakliyat olarak işimizde tecrübe sahibiyiz. Parsiyel yük taşımacılığında etkin olan Firmamız sektörde üstün başarılıdır. Araçlarda bulunan GPRS sistemi ile güvenilir bir teslimat yapmamıza olanak sağlıyor. Firmamız işinde yüksek hassasiyetle işlerini yürütmektedir. Kurulduğu günden beri Trabzon Nakliyat Firması hızlı, kaliteli ve doğru iş yapmaktadır.
Yükünüzün büyüklüğü veya ağırlığı ne olursa olsun adresten adrese hızlı teslimat yapıyoruz, Herhangi bir sorunuz veya karşılaştığınız herhangi bir durumdan dolayı bizimle bağlantı kurmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Yük Talebi
Kastamonu Merkez de, asansörü de bulunan 3.kattaki evden yaklaşık; 7-8 orta boy koli, 2-3 orta boy hurç ve 2-3 orta boy valiz olarak, parça eşyamız Trabzon Merkez de bulunan 3. kattaki asansörlü evimize ulaştırılacaktır. Taşınacak eşya, varış noktasına en geç 18.01.2016 tarihi gündüzünde ulaşmalıdır.

Evden Eve Yük Talebi
Buzdolabı , 2 Kanepe 1 baza 1 küçük gardolap , 1 tane Set üstü ocak , 1 küçük şifonyer Eşyalarım bunlar ne kadar ücrete TRABZON AKÇAABAT ilçesine ne kadar fıyata tasıma yapılır.

Evden Eve Yük Talebi
Yük 1 adet 3lü koltuk 1 adet 2li koltuk 1 adet buzdolabı 1 adet küçük baza 1-2 küçük kutu.

Trabzon Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü (Şarli) Çarşıbaşı (İskefiye) Çaykara (Kadahor) Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı (Goneşara) Maçka Of Sürmene Şalpazarı (Ağasar) Tonya Vakfıkebir (Fol) Yomra
Akcaabat Arakli Besikduzu Sarli Carsibasi Caykara Duzkoy Koprubasi Gonesara Surmene Salpazari Vakfikebir Uzungöl Uzungol Sümela Monastery

Yayın tarihi: Aralık 5, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Konya Şöför İş İlanları Kamyon Tır Ağır Vasıta Şöförleri Aranıyor Arayanlar

  Konya Şöför İş İlanları Kamyon Tır Ağır Vasıta Şöförleri Aranıyor Arayanlar

  Kamyon Şöförü Arayan Şirketler (Konya) İlan / kayıt numarası : # 1512 2360kez görüntülendi. Haziran 12, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Konya şöför iş ilanları kamyon tır ağır vasıta şöförleri aranıyor arayanlar kırkayak forklift dorseli tık çekici damperli dampersiz kamyonlar şantiye inşaat hafriyat evden eve taşımacılık nakliyat lojistik depolama kurye kargo firmaları şirketleri gü...