Batman Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

  • İlan / İçerik Numarası : # 1326 147 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Batman, Turkey

Batman nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Batman Nakliyat
Batman Nakliyat Firması olan bizler sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve uzman ekibi ile her daim hizmetinizdeyiz. Teknolojinin getirdiği yeniliklerden de yararlanan Batman Nakliyat Firması sizler için her zaman en iyisini hedeflemektedir.
Batman Nakliyat Firması olarak % 100 Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Batman-İstanbul, İstanbul-Batman ve şehir içi nakliyatta da Batman Nakliyat Firması sizler için her türlü hizmeti,Parsiyel yük taşımacılığı, Lowbed taşımacılığını da yapmakadır. Batman Nakliyat Firması olarak eşyalarınızın güvenliği ve şoförlerimizin güvenliği adına da tüm önlemlerimizi almış bulunuyoruz. Standartlar ve kaliteyi göz önünde bulundurmakla beraber işimizdeki uzmanlığımızı işimizde gözler önüne sermekteyiz. Firma olarak ilk prensip karşılıklı güven olup, işimizi gerektiği gibi yaparak dürüst bir taşıma hizmeti vermeyi vazgeçilmez kural edinmiş olup, maliyetlere bağlı imkan ölçüsünde en uygun fiyatı sunma gayretindeyiz.

Evden Eve Yük Talebi
3+1 ev eşyasıdır. nakliyeci arkadaşlar geldiğinde fazla para talep etmesinler. kesinlikle anlaşma dahilinde olmayan para ödenmeyecektir. ne anlaştıysak onu öderim. daha önce başıma geldiği için tavrım nettir. YÜKÜ ALMAYA GELEN ARKADAŞ KAFASINA GÖRE YÜK FAZLA VE FAZLA PARA İSTERİM DERSE YÜK KESİNLİKLE VERİLMEYECEKTİR. 3+1 ev eşyasıdır.fazlası yoktur. BATMANDAN EVDEN ALINACAK HAKKARİ DEKİ EVE GÖTÜRÜLECEKTİR. HİÇBİR ŞEYE KARIŞMAYACAĞIM. KOLAY GELSİN.

Evden Eve Yük Talebi
1 adet yatak odası takımı komidinleri vs kastamonudan batmana getirilecek şu anda kastamonuda paketlenmiş hazır duruyor.

Evden Eve Yük Talebi
eşyaların tümünü kendim paketlicem. Hasarsız nakliye istiyorum. Araca yükleme ve boşalma da dahil.

Evden Eve Yük Talebi
evimiz giriş katta,paketlemeleri biz yapacagız.çok eşyamız yok.sadece 3 kanepe,2 halı,bir çift kişilik bir tekkişilik baza,bulaşık makinası çamaşır makinası ve içinde mutfak eşyaları ve diğer eşyalar olan 30 orta boy kolimiz var. eşyaların indirileceği ev 2. katta.kısa zamanda bize ulaşmanız dilegıyle.

Evden Eve Yük Talebi
2 kanepe, 1 lcd tv, tek kişilik yatak ve baza, 1 bez dolap(kurulu halde taşınacak), buzdolabı, çamaşır makinesi, 2 katlanır masa, 4 çekmeceli şifonyer(kurulu halde taşınacak), 5-6 orta boy koli. Daha önceki taşınmamda eşyaların tamamı için transit kamyonet yetmişti. üzerine yeni eşya eklenmedi. Eşyaları kendim taşıyacağım.

Evden Eve Yük Talebi
yaklasık 25 koli malzeme kendım paketlıyecegım şereflikoçhisardan yol ustu alıp batman kozluk ilçe jandarmaya bırakılacak fiyat talep ediyorum.


Batman · Beşiri · Gercüş · Hasankeyf · Kozluk · Sason · Balpınar · Besiri · Gergus · Balpinar

Yayın tarihi: Aralık 4, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.