Urfa Evden Eve Nakliye Fiyatları Ücretleri Fiyat Teklifi Al

 • İlan / İçerik Numarası : # 913 75 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Urfa, Turkey

Urfa evden eve nakliye fiyatları nakliyat ücretleri ucuz yurtdışı şehirlerarası şehiriçi ev eşya taşımacılık ucuz asansörlü taşıma fiyat ücret teklifi al hesaplama karşılaştırma yap.

Asurlulardan beri bilinen Urfa (eski adıyla Urha) kenti, çok eski bir tarihe sahip. Bugün bildiklerimize göre eski kent yıkılmış ve İskender’in ardıllarından Seleukoslar zamanında Edessa adıyla yeniden kurulmuş. Kurulan bu kent MÖ 130’dan MS 242’ye dek Osrhoene Krallığı’nın başkenti olmuş.

Rivayete göre Osrhoene Kralı Abgar, Hz. İsa ile mektuplaşmış; “büyük” sıfatı ile tanınan bir diğer Abgar da, 3.yy başında Hristiyan dinine girerek yeryüzünde bu dini kabul eden ilk hükümdar olma ayrıcalığını kazanmış.

Aramice’nin Urfa’da kullanılan lehçesi Süryanice adıyla tanınmış. Süryanice, MS 2.yy’da bu bölgede Yunanca’nın yerine geçerek zengin bir edebi ve bilimsel dil olmuş. Bu dil, eski şark uygarlığının geleneklerini Hristiyan ve daha sonra İslam dünyasına aktarmada anahtar rol oynamış.

Urfa ve çevresinde kamyon tır panelvan gibi taşıma nakliye araçları ile taşımacılık hizmetleri eşya ev yük taşımacılığı fiyatları ne kadar kaç tl lira ton fiyatı hesaplama en ucuz firmalar şirketler hangisi hakkında bilgiler.

İster birey olsun ister şirket olsun 7'den 70'e herkesin Urfa çevresinde günlük hayatında mutlaka ihtiyaç duydukları konulardan birisi ise nakliye ve taşıma ihtiyacıdır.

İster ev ister yük ister malzeme ürün taşımacılığı olsun Urfa şehir içinden veya Urfa merkeze taşınmasını istediğimiz şeyin hem ucuza hem de kaliteli güvenli ve sigortalı olarak taşınması çok önemlidir.

Urfa ve çevresinde nakliyat piyasasında on binlerce irili ufaklı nakliye işi ile uğraşan firma şahır firması ve şirketleri bulunmakta olsa da işini dürüst yapan güvenilir bir nakliyeci bulmak oldukça zordur.

Ayrıca dolandırıcılık ve hırsızlık işlerinde faaliyet gösterenlerinde oldukça fazla boy gösterdiği Urfa içi nakliye sektöründe güvenli işini dürüst yapan birini bulmak oldukça önemlidir.

İşte bu yüzden www.antalyaevdenevetasimacilik.info sitesi başta Urfa ve tüm Türkiye genelinde tır kamyon panelvan kamyonet ile nakliye işleri yapan en iyi firmaları şirketleri ve onların fiyatlarını ücretlerini sizler ile buluşturmayı ve güvenilir sorunsuz ucuz bir fiyata nakliyat hizmeti almanızı hedeflemektedir.

Hemen web sayfamızda ücretsiz kayıt olarak ücretsiz bedava Urfa içi nakliye fiyatı almak için nakliyatın hangi tarihte nereden nereye yapılacağı, taşınacak malın eşyanın ürünün niteliği ve boyutu, yükün alınacağı bina katı ve bırakılacağı bina katı bilgilerini mutlaka detaylı olarak belirtiniz.

www.antalyaevdenevetasimacilik.info sitesi üzerinde yayınlanan online Urfa nakliye fiyatı teklifi al fiyat hesaplama ilanları yayınlanır yayınlanmaz web sitemizdeki tüm nakliyeciler tarafından görülür ve onların yapacağı fiyat teklifleri size ücretsiz olarak iletilir.

Urfa evden eve nakliye fiyatları, Urfa evden eve nakliyat ücretleri, Urfa nakliye fiyatları, Urfa nakliye ücretleri, Urfa evden eve taşıma fiyatları, Urfa ev taşıma fiyatları, Urfa, fiyatları, ücretleri, evden eve, nakliye

Web sitemiz üzerinde online olarak Urfa ve çevresinde nakliye nakliyat evden eve taşımacılık kargo kurye ücretleri fiyatları teklifi alabileceğiniz diğer iller ilçeler kasabalar listesi ;

Şanlıurfa · Akçakale · Birecik · Bozova · Ceylanpınar · Eyyübiye · Halfeti · Haliliye · Harran · Hilvan · Karaköprü · Siverek · Suruç · Viranşehir Sanliurfa Urfa GAP Syria Tel Abiad Sari Kani Tel Halaf Kobane Jarabulus Gaziantep Kilis Mardin Adiyaman Diyarbakır
Akcakale Ceylanpinar Eyyubiye Karakopru Suruc Viransehir

Otogar Otobüs Terminali Şehir Merkezi Havaalanı Havalimanı Organize Sanayi Tren Garı Yat Limanı Kayak Merkezi Tatil Köyleri

Yayın tarihi: Ağustos 5, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 5, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Manisa Evden Eve Yük Talebi ilan ver fiyat teklifi al

  Manisa Evden Eve Yük Talebi ilan ver fiyat teklifi al

  Kargo Firmaları Telefon Numarası Akhisar(Manisa) İlan / kayıt numarası : # 1296 28kez görüntülendi. Aralık 2, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Manisa Evden Eve Yük Talebi ilan ver fiyat teklifi al Sadece 18 parça orta boy hafif koli, 1 büyük hurç, 1 küçük boy kitaplık ve 2 orta boy bavul var. Herhangi boş dönen ya da arkasında ufak da olsa yer olan bir kamyona veya kamyonete rahatça sığacak...