Burdur Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

  • İlan / İçerik Numarası : # 1332 18 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Burdur, Turkey

Burdur nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Burdur Nakliyat
Burdur Nakliyat Firması olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalar yapmaktayız. Kaliteli ve dürüst iş yapan Burdur Nakliyat Firması, sizler için 7/24 hizmet vermek adına iyi ve başarılı personeller ile çalışmalarını yürütmektedir.
% 100 Müşteri Memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet veren Firmamız sektörde bulunan yıllardır süre gelen tecrübesi ile en üst düzeyde hizmetini vermekle beraber Kargo güvenliğinide almaktadır. Burdur Nakliyat Firmamız, Burdur-İstanbul, İstanbul-Burdur ve şehir içi de Nakliyelerinizi taşımaktadır. Parsiyel yük, Lowbed taşımacılıkta da hizmet vermekle beraber güvenliğini de Kontrol etmektedir. Hem araç güvenliği hem de Nakliyelerinizi anbean kontrol etmektedir. Burdur Nakliyat Firmaları yıllarca süren tecrübesiyle müşterilerine verdiği hizmet, size bu sorgulamalardan uzak bir nakliyat güvencesi vaat ediyor. Şehirler arası nakliyat zorluklarının farkında olan ve çözüm ortağınız olmak isteyen Burdur Nakliyat Firmaları, taşımacılık sektöründe güvenebileceğiniz bir yol arkadaşıdır.

Evden Eve Yük Talebi
Karagümrük te oturuyorum.başka firmalar buraya araçlarının girmediğini beyan ettiler.firmanızın karagümrük teki nakliyeyi nasıl sağlayacağı hakkında bilgi alabilir miyim?ilginize teşekkür ederim.

Evden Eve Yük Talebi
Eşyaları kendimiz yükleyip kendimiz indiriceğiz iki kanepe iki küçük koltuk 4 halı 10-15 adet koli bir çamaşır makinasi.

Nakliyeci Yükü Talebi
slm ist okmeydanından burdur merkeze yarım kamyon mutfak malzemesi gidecektir otarafa gidecek nakliyeci arkadaşlara duyurulur yükümüz hazırdır hemen yüklenir.

Burdur Ağlasun Altınyayla Bucak Çavdır Çeltikçi Gölhisar Karamanlı Kemer Tefenni Yeşilova Sagalassos Aglasun Altinyayla Cavdir Celtikci Golhisar Yesilova Salda Tınaztepe

Yayın tarihi: Aralık 4, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.