Elazığ Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

  • İlan / İçerik Numarası : # 1341 48 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Elazığ, Turkey

Elazığ nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Elazığ Nakliyat
Elazığ Nakliyat Firması olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına her gün var gücümüzle çalışmalar yapmaktayız. Daima kaliteli ve başarılı işler yapmakta olan Firmamız, sizlere en kaliteli ve en uygun anlayışta hizmeti sunmaktadır.
Elazığ Nakliyat Firması olarak kaliteden, temizlik ve başarıdan ödün vermeden işlerimizi yapmaktayız. % 100 Müşteri Memnuniyeti ilkesince hareket eden Firmamız, müşterilerine değer vermektedir. Sizlerin düşüncelerini de merak etmekteyiz, bizlere İletişim bölümünden 7/24 ulaşabilirsiniz. Parsiyel ve Lowbed taşımacılığında da sizlere hizmet veren Elazığ Nakliyat Firması, nakliyelerinizi güvenli, hızlı ve uygun fiyata taşımaktadır. Kaliteli ve güncel kalan Firmamız, vizyonunu üst seviye de tutmaktadır. Perakende taşımacılığında da, Fabrika da ve Konteyner taşımacılığında da kargolarınızı güvenle taşımaktadır. GPRS Sistemi ile de araçları,şoför ve nakliyelerin güvenliğini de sağlayan Firmamız, tüm kontrolleri anbean yapmaktadır.
Elazığ Nakliyat Firması, Elazığ-İstanbul , İstanbul-Elazığ ve şehir içi de olmak üzere de nakliyelerinizi güvenle ve özenle taşır. Sizlerde Elazığ Nakliyat Firması ile Nakliyelerinizi, eşyalarınızı uygun fiyat ve Kaliteli hizmet ile taşıyın.

Ağır Yük Talebi
2 adet 10 tonluk plastik boş tank. ( Genişlik -240 cm. Yükseklik 200 cm. Uzunluk 500 cm.)

Evden Eve Yük Talebi
eşyaların bir kısmını kendim kolileyeceğim esnek aralıkta aydın elazığ arası 2+1.

Evden Eve Yük Talebi
Hassadan Elazığa çeyiz eşyası taşınacaktır. Tahmini 1.500 litre hacmi vardır. Uygun nakliye arıyorum.

Nakliyat Ambar Yükü Talebi
2007070 hacminde maksimum 250kg olacak iş makinası aksı gönderilecektir. Verilen ölçüler üst sınır ölçüleridir.

Evden Eve Yük Talebi
Yatak odasında Çift kişilik karyola ve bazası, Gar, Mobilya bebek beşiği, ufak 1,5 mtlik 3 adet köşe halı. Oturma odasında 2 adet çekyat, Televizyon ve 1 halı. Misafir odasında 2 adet 3 lü koltuk, 2 adet tekli koltuk, 1 adet yemek masası , 1 halı. Mutfakta Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Fırın, Arıtıcı ve Yemek masası ve 1 halı. Banyoda çamaşır makinesi ve şofben. Hol de vestiyer bulunmakta. Toplam yaklaşık 30 adet irili ufaklı kutu, 30 adet çöp poşetine yerleştirilmiş malzeme bulunmakta. Kırılacak malzemeler kolilendirilmiştir.

Evden Eve Yük Talebi
2+1 ev eşyam için nakliyat, yükleme-indirip yerleştirme gerekmektedir. Eşyalar 2 çekyat,2 tekli koltuk, 1 adet 1 metrelik akvaryum ve sehpası, televizyon,buzdolabı, çamaşır maknası, bulaşık makinası, 2 katlanabilir masa, 4 sanadalye, 1 tekli baza, 1 daet3 kapılı giysi dolabı(küçük), 1 adet kitaplık(küçük),2 şifonyer, 6 halı,yaklaşık 30-35 adet küçüklü büyüklü koli, 10-13 küçüklü büyüklü hurç mevcuttur. Ücret tavanı 1200-1300 tl arasındadır.

Elazığ · Ağın · Alacakaya · Arıcak · Baskil · Karakoçan · Keban · Kovancılar · Maden · Palu · Sivrice · Elazig · Agin · Hazarbaba · Aricak · Karakocan · Kovancilar
Akçakiraz Hankendi İçme Mollakendi Yazıkonak Yurtbaşı

Yayın tarihi: Aralık 4, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.