Diyarbakır Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

  • İlan / İçerik Numarası : # 1338 113 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Diyarbakır, Turkey

Diyarbakır nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Diyarbakır Nakliyat
Diyarbakır Nakliyat Firmaları şartlara bağlı değil kurallara ve ihtiyaçlara göre hareket eden bir firmadır. Bizlere istediğiniz her zaman iletişim bilgilerimizdeki
numaralardan ulaşabilirsiniz. Uzman ve dinamik kadromuz ile güvenilir ve kaliteli hizmet veriyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre taşıma şekilleri
geliştirilir ve bunlar uygulanır. Dünyanın hemen her uluslararası limanına ihracat servisi verebilen ve buralardan ithalat servisi de sunabilen kalitesine güvendiğimiz havayollarıyla çalışmak en önemli prensibimizdir. Sektörde uzun yıllarda kazandığı deneyimi, genç ve dinamik kadroya olan inancıyla harmanlayan yönetim kadromuzun, kurumsal yapısı altında tüm müşterilerimize her zaman ilk yükündeki heyecanla hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz. Seçkin havayolu şirketleriyle kargolarınızı istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Taşımaya karar verdiğiniz yüklerle ilgili sorularınızı, iletişim sayfamızı kullanarak firmamızla irtibata geçip, bilgi alabilirsiniz. Nakliye hizmetlerinde eğitimli ve deneyimli kadrolarla güvenli ve zamanında teslimatı en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Diyarbakır Nakliyat Firmaları konteyner taşımacılığı alanında, kendi araçlarımızla faaliyet göstermekteyiz. Tüm konteyner yükleriniz için nakliyat isteğinde bulunabilirsiniz.
Parsiyel yük taşımacılığı da bunlardan biridir. Parsiyel Yükleriniz ve Komple Yükleriniz özenle taşınır.
Özellikle nakliyat fiyatlandırma, eşya sigortası ve firmamızın taşıma güvencesi konularında detaylı hizmet talepleriniz olursa, bunları personelimizle paylaşmanızı, öneri ve şikayetlerinizi de iletmenizi rica ediyoruz. Özellikle nakliyat fiyatlandırma, eşya sigortası ve firmamızın taşıma güvencesi konularında daha ayrıntılı hizmet talepleriniz olursa, bunları personelimizle paylaşmanızı, öneri ve şikayetlerinizi de bildirmenizi rica ediyoruz. Diyarbakır Nakliyat Firmaları olarak araç filomuzu, her yıl yeni çekici ve dinamik tutmakta, çevreci motorlu araçları ile duyarlılığını desteklemekteyiz. Yasal çerçevede, hiçbir hacim veya ağırlık kısıtı aramayan Diyarbakır Nakliyat Firması, müşterilerine özel çözümler üretmek ilkesi ile bilgi sistemleri ve dağıtım alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Diyarbakır evden eve taşıma hizmeti olsun diğer hizmetlerimiz olsun son derece öncü ve güvenceli bir nakliye hizmeti sunmaktayız siz değerli müşterilerimize. Evden eve sektöründe de 1 numara olan Diyarbakır Nakliyat Firmaları Diyarbakır’da evden eve hizmetine hazırdır. Fiyatlandırma konusunda sizin istediğiniz kalite ile ilgilidir fiyatlarımız size uygun ve son derece ekonomiktir.

Evden Eve Yük Talebi
1 adet kose takimi,1 adet mini buzdolabi, 1 adet hali, 3 adet tek kisilik yatak, 1 adet cekmece, 7 adet küçük koli ( kitap, mutfak esyasi), 2 adet kücük katlanabilir masa, 3 adet sandalye.

Evden Eve Yük Talebi
1 adet kose takimi,1 adet mini buzdolabi, 1 adet hali, 3 adet tek kisilik yatak, 1 adet cekmece, 7 adet küçük koli ( kitap, mutfak esyasi), 2 adet kücük katlanabilir masa, 3 adet sandalye.

Evden Eve Yük Talebi
Yatak ve çocuk odasi mobilya yok. Montaj demontaj islemi yok. 2 koltuk takimi vitrin ve beyaz esya paketlenecek. 2 yerde de asansor kurulacak.

Parsiyel Yükü Talebi
sadece araba jantı taşınacak olup zonguldak merkez firmanızda teslim edilecek varış yeri olan adresinizden teslim alınacak.

Evden Eve Yük Talebi
eşyalarım buzd,çamaşır.m,mini derin dondurucu,vestiyer,banyo dolabı,tezgah boyunda dolap,tv sehpası 4 adet küçük boyutlu plastik sandalyeden hurç,kolilerden ibaret araçta az yer kaplayacak parça eşyalardır.Uygun fiyatlı sıkıntısız hizmet bekliyorum.Ayrıca paketlenecek eşya vestiyer,buzdolabı ve çamaşır makinesinden ibarettir.Diğerleri tarafımca paketlenmiştir.Eşyalarımın aktarma yapılmaksızın paketlenerek sözleşmede belirtilen tarihte ulaştırılması izmir e yük getiren araçlarınızın dönüşte boş yerleri olabilir düşüncesiyle talepte bulundum.Bu taleplerimi karşılayabilecek iseniz en kısa zamanda iletişime geçmenizi bekliyorum.

Evden Eve Yük Talebi
MOBİLYALARIN SÖKÜMÜ YAPILDI. TAŞINMASI İÇİN PAKETLEMENİN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.(TV ÜNİTESİ- KOLTUK TAKIMI-YATAK ODASI-YEMEK ODASI) DİĞER EŞYALARIN PAKETLEMESİ YAPILMIŞTIR. İSTANBULDA Kİ ADRES YÜKSEK GİRİŞ ÜSTÜ KATTIR.

Parsiyel Yükü Talebi
malzamemiz 210 cm genişlik600 cm uzunluk kalınlık 10 mm 14 tabaka ve 6mt uzunlukta 2 bağ alüminyum profil not:MALZAMEMİZ PLASTİKTİR.


Diyarbakır Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kayapınar Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yenişehir Diyarbakir Karacadağ
Baglar Cermik Cinar Cungus Egil Kocakoy Yenisehir

Yayın tarihi: Aralık 4, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.