Denizli Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

  • İlan / İçerik Numarası : # 1337 63 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Denizli, Turkey

Denizli nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Denizli Nakliyat
Denizli Nakliyat Firması olarak bizler sizler için her zaman en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız 7/24 daima kaliteli ve doğru işi yapmak adına çalışmalar yapmaktadır. Denizli Nakliyat Firması müşterilerine memnuniyet ilkesi doğrultusunda çalışmalar ve nakliye hizmetleri vermektedir.
Firmamız kurulduğu günden bugüne yıllardır sektöedeki tecrübesi ile hizmette her zaman en üst noktayı hedeflemektedir. Denizli Nakliyat Firması çalışanları olarak % 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket etmekteyiz. Firma olarak ilk prensip karşılıklı güven olup, işimizi gerektiği gibi yaparak dürüst bir taşıma hizmeti vermeyi vazgeçilmez kural edinmiş olup, maliyetlere bağlı imkan ölçüsünde en uygun fiyatı sunma gayretindeyiz. Ağır Nakliyat (lowbed nakliyat)’tan bahsedecek olursak, standart taşıma yöntemleri ve kargolama ile taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araçlar ve uzman ekip ile taşınmasıdır. Ağır yük taşıma hizmetlerinde de uzman personellerimiz ile sizlere gerekli hizmet vermekteyiz.
Denizli Nakliyat Firması olarak uzman ekibimiz ve başarılı iş tecrübemiz ile sizlerin işlerinizi en iyi şekilde yapmak amacımızdır.

Evden Eve Yük Talebi
1 adet çamaşır 1 adet bulaşık makinasının evden alınarak eve teslimini talep ediyorum.

Evden Eve Yük Talebi
Mutfak eşyalarını, kişisel kıyafet vs, vitrin içindeki eşyaları kendimiz toplayacağız. Bunun Haricindeki mobilya ve eşyaların taşıbması sökülüp, montajının Yapılmasını istiyoruz.

Evden Eve Yük Talebi
bir adet çift kapılı buzdolabı servergazi adresinden 3. kattan alınıp ,İstanbul kozyatağı adresi 4. kata merdivenle taşınacak.

Evden Eve Yük Talebi
konya doğanhisardan denizli akhan a ev eşyam cumartesi gün taşınacak olup eşyayı kendım yukleyıp ındıecegım acil fiyat ögrenmek istiyorum!!!

Evden Eve Yük Talebi
Parça eşyadır. 1 ad. Buzdolabı,1 ad. Çamaşır mak.1 ad. TV Ünitesi, 1 ad. 3 kapılı Gar, 1 ad. Çekyat, 1 ad. 120x190 baza ve yatak. Paketleme firma yapacak olup, Gar teslimde monte edilmeyecektir.

Evden Eve Yük Talebi
Parça eşyadır. 1 ad. Buzdolabı,1 ad. Çamaşır mak.1 ad. TV Ünitesi, 1 ad. 3 kapılı Gar, 1 ad. Çekyat, 1 ad. 120x190 baza ve yatak. Paketleme firma yapacak olup, Gar teslimde monte edilmeyecektir.

Evden Eve Yük Talebi
1 adet Buzdolabı,1 adet Çamaşır makinası,1 adet Tv ünitesi,1 adet Çekyat,! adet 120 x 190 Baza,1 adet 120 x 190 Yatak,1 adet demonte 3 kapılı Gar ve 2 adet koli. Parça eşyadır.

Nakliyeci Yükü Talebi
2 adet sarılı halı göndermek istiyorum...halıların biri : 2 metre boyu diğeri 1.60 filan ..ikisi 40kğ veya 45 kğ geliyor....uygun fiyat olursa göndermek istiyorum...gideceği yerde denizli izmir yolu üzerinde yol üstünde sizi yormucak şekilde...fiyat bekliyorum...size uygun zamandada gidebilir..1 hafta -10 gün içindede olur.. teşekkürler...

Denizli Çardak Acıpayam Babadağ Baklan Bekilli Beyağaç Bozkurt Buldan Çal Çameli Çivril Güney Honaz Kale Merkezefendi Pamukkale Sarayköy Serinhisar Tavas Karahayıt Hiearpolis
Cardak Acipayam Babadag Beyagac Cal Cameli Civril Guney Saraykoy Karahayit Nikfer Bozdağ

Yayın tarihi: Aralık 4, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.