Hakkari Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

  • İlan / İçerik Numarası : # 1348 35 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Hakkari, Turkey

Hakkari nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Hakkari Nakliyat
Hakkari Nakliyat Firması olan bizler bu sektörde yıllardan beridir sizlere hizmet vermekteyiz. %100 Müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak işimizi Uzman ekibimiz ile beraber Hakkari-İstanbul, İstanbul-Hakkari arası ve şehir içi olmak üzere de hizmet veriyoruz. Hakkari Nakliyat Firması olarak kaliteli ve güvenilir iş yapmanın ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Parsiyel ve ağır yük taşımacılığında öncü hale gelen Hakkari Nakliyat Firmamız, işiniz iyi yapan uzman ekipten oluşmakta olup, Teknolojiden de faydalanmaktadır. Araçlarda bulunan GPRS sistemi ile Araçlar anlık kontrolden geçmektedir. Araçların güvenliği ve Eşyalarınızın güvenliği açısından sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Güncel ve teknolojiyle iç içe bir hizmet sağlayan Hakkari Nakliyat Firması sizler için en iyisini her zaman hedeflemektedir. Hakkari Nakliyat Firması hasarsız ve hızlı bir şekilde taşımayı temin ediyor. Her yük için farklı tasarım ve yeterlilik lowbed araçları bulunan deneyimli ve profesyonel olan firmamız ile lowbed taşıma işlemi sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Araçların donanımı kadar şoförlerin tecrübesi, bilgisi ve yol prosedürlerine uymaları, coğrafi konum kontrollerini doğru ve dikkatli yapabilmeleri gerekmektedir. Ekibimizde bu özellikler bulunmakta ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedirler.


Evden Eve Yük Talebi
Bursadan hakkari y.ova ilçesi merkezine aşağıda sayılan malzemeler gönderilecek, yalnız taşıma için teklif istiyoruz indirme ve bndirme hammaliyesi tarafımızdan yapılacaktır. 1 adet buzdolabı 1 Adet çamaşır makinası 1 adet oturma grubu 2 tekli 2 adet üçlü 1 adet gar Muhtelif eşya 15 koli (50x80x40) 1 adet şoet şofben 4 adet sandalye ve kırma masa 2 adet baza ve yatağı.

Evden Eve Yük Talebi
salon takımı buzdolabı ve yataktan oluşan büyük eşya ve küçük eşya kolileri mevcuttur. salon takımının monte- demontesinin firma tarafından yapılması uygundur.

Evden Eve Yük Talebi
3+1 ev eşyasıdır. nakliyeci arkadaşlar geldiğinde fazla para talep etmesinler. kesinlikle anlaşma dahilinde olmayan para ödenmeyecektir. ne anlaştıysak onu öderim. daha önce başıma geldiği için tavrım nettir. YÜKÜ ALMAYA GELEN ARKADAŞ KAFASINA GÖRE YÜK FAZLA VE FAZLA PARA İSTERİM DERSE YÜK KESİNLİKLE VERİLMEYECEKTİR. 3+1 ev eşyasıdır.fazlası yoktur. BATMANDAN EVDEN ALINACAK HAKKARİ DEKİ EVE GÖTÜRÜLECEKTİR. HİÇBİR ŞEYE KARIŞMAYACAĞIM. KOLAY GELSİN.

Hakkari · Çukurca · Şemdinli · Yüksekova Derecik Aktütün Dağlıca Anadağ Çölemerik Colemêrg Aqqare Colemerik Cukurca Semdinli Yuksekova Mergabütan
Havalimanı Havaalanı Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Tren Garı Kayak Merkezi Tesisi Organize Sanayi Bölgesi

Yayın tarihi: Aralık 4, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.