Ezel Eren Nakliyat Firması İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler

 • İlan / İçerik Numarası : # 1404 97 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Adana, Turkey

Ezel Eren Nakliyat Firması İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler,

Sözümüz Güven ve Mutluluğu Evinize Getirmek

Ezel & Eren evden eve taşıma firmamız diğer bütün toplumda ki kuruluşlar bunları yöneten insanlar gibi bazı aşamalardan badirelerden geçmiş halen de geçmeye devam edecek bunlara karşı kendisini güçlendirip sözünün arkasında ALLAH CC İZNİYLE duracaktır.

En önemli prensibimiz verdiğimiz sözün arkasında durmaktır.

1) Bizde Söz verildi ise söylenen gün de araç çıkar.

Neden Mi?

Müşterimiz ailesiyle evinde taşıma firmasını bekler burada bizim istikametimiz farklı olabilir. Dönüş işimiz iptal olmuş olabilir yada yanına alacağımız diğer taşınma iptal olabilir. Burada bizim müşterimize sizin işiniz de iptal deme hakkımız yok. Ezel& Eren Nakliyat sözü devreye girer. Söz verildiği gibi taşıma istenen zaman ve sürede gerçekleştirilir.

2) Bizde araç müşterimizin evine yanaştı ise fazla yada çok demeden sözümüze istinaden araç ve ekip eşyaları taşımaya mecburdur.

Neden Mi?

Biz kimsenin ailesinin yanında bu tarz eşya çoktu, azdı muhabbetin yapılmasını doğru bulmuyoruz ve ekstra ücret talebi olmadan sözümüze istinaden taşımayı seve seve gerçekleştiririz.

3) Ezel & Eren nakliyat çalışanları üslup ve bilgi bakımından boş konuşmaz diyalog ve iletişimi en üst düzeyde tutmak için gayret gösterir.

Neden Mi?

Personelimiz iletişimi iyi kurduğu müşterinin isteklerine seve seve yardımcı olur sıfır hatayla evden ayrılmak mecburiyetindedir.

4) Taşınma esnasında hasarlar ve sıkıntılar bizim güvencemiz altındadır

Neden Mi?

Bazen herşey yolunda olamaya biliyor. Asansör, merdiven, park sorunu, kalitesiz eşya, acemi yeni personel vb hatalar olabiliyor. Burada müşterimiz bu eşyada sıkıntı var derse birebir değiştirme sözü veriyoruz.

5) Taşıma esnasında araç büyük yada küçük fark etmez, araç bütün eşyayı almazsa ikinci araç için ücret alınmaz ve ikinci servis ÜCRETSİZDİR

Neden Mi?

Tahmin hakkı bize ait hiç bir müşteri hangi arabanın ne alacağını bilmez bu karar beni ve ekibimi bağlar. Kısaca biz istiyoruz ki Söz verelim sözümüzde duralım işimizin ve müşterimizin hakkını çiğnemeyelim.


Taşıma günü geldiğinde aracımız ve ekibimiz gitsin sözünde dursun, aracımız eşya çok, az yada bu araba almaz biz bunu taşıyamayız demeden taşınma hayırlısı ile başlasın.

İlk araba eşyaların hepsini almazsa anlaşılan ücret haricinde ikinci bir ücret talep edilmeden sevgi ve güvenle taşımayı tamlasın.

Kırılan çizilen vb durumlarda değişilecekse değişilsin tamir gerekirse yapılsın, müşteri son noktada çaresiz bırakılmasın.

Bizler gerçekten çok zor bir olayı başarmaya çalışıyoruz bir ev eşyasını sıfır hatayla teslim alıp, sıfır hatayla araçlara yükleyip, sıfır hatayla yola çıkıp ve yine sıfır hatayla yerleştirip teslim etmeği hedefliyoruz. Gerçekten zor bir süreç bu süreci ekip ve ekipmanlarımızla başarmak istiyoruz. Bu konuda bizim samimiyetimize güvenmeniz ve inanmanız dileğiyle ŞİMDİDEN HAYIRLI TAŞINMALAR.


Burada bütün yorumlarımızı okuduğunuzda, taşınma iptal, eşya fazla, ek ücret talep ettiler, araç almadı, ikinci araç için para istediler gibi köhne yaklaşımları okuyamazsınız.

Biz sadece konuşulan içeriğe ve talep edilen hizmete, karşı verdiğimiz söze bakarız, bunu başarmalıyız, başarmaya ve yenilenmeye çalışmalıyız.
Ezel Eren Son Müşteri Yorumları
EREN KARATAŞ
Mükemmel 10 - ŞİŞLİ > SİLİVRİ
Diğer firmalara göre daha düşük fiyat teklifi gelince başta çekinmiştim açıkçası ama şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim, EFSANELER. İbrahim Çakır ve Muhammet abiye çok çok selamlar. Sorunsuz bir şekilde taşındı eşyalarım.


11 Haziran 2018 9:44
Birol Başaran
5.2 - İSTANBUL > ÇANAKKALE
Eşyalar 2 elamanla taşındı 2,3 yere uğrandığı için geç gelindi. Stresli taşımaydı.


8 Haziran 2018
Mert Kubilay Zekiri
Çok iyi 8.3 - İSTANBUL > BALIKESİR
Öncelikle çalışanların vermiş olduğu hassasiyete teşekkür ederiz. Akçaya taşınma esnasında yükleme yapılacak eşyalarımızın 2 evden ayarlaması yapılıp teslimatta hiçbir sorun yaşanmamıştır. Akçay'daki evde kimsenin olmamasına rağmen eşyaların yerleştirmelerinde telefon ile teyitleşerek yerleştirmesi de bizim için çok büyük sağlamıştır. Arkadaşlarıma taşınmaları esnasında tavsiye edebileceğim nakliye firmasıdır tekrar tekrar teşekkürler...


8 Haziran 2018
Ezgi Sevin
4.5 - ŞİŞLİ > KAĞITHANE
Söylenen zamandan 4 saat daha geç gelinmesi işlerimizi aksattı, zamanlama konusunda sorun yaşadık. Paketleme, eşyaların zarar görmeden taşınması konusunda iyilerdi.


8 Haziran 2018
Yiğit Önal
Çok iyi 8 - BEYLİKDÜZÜ > BAKIRKÖY
İbrahim Bey ile iletişim kurduk, kendisi büyük araçları ile şehirdışına çıktığı için gelemese de gönderdiği ekip gayet başarılı ve sorunsuzdu. Tek sıkıntımız (henüz taşınmadan konuşmuştuk) gelecek aracın eşyanın tamamını almaması durumunda 2.sefer atılması gerektiğiydi. Bize hiçbir külfeti olmadı (baştan konuştuğumuz gibi) sadece zaman olarak biraz daha uzun sürdü.

Adana Aladağ Ceyhan Çukurova Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli Yumurtalık Yüreğir Aladag Karatas Saricam Yuregir Karaisali İncirlik Şakirpaşa Sakirpasa Çukurova Cukurova Karboğazı

Yayın tarihi: Haziran 11, 2018 Değiştirilme tarihi: Haziran 11, 2018 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Nakliyat Firmaları Şirketleri Hizmetleri Yurtdışı Şehirlerarası

  Nakliyat Firmaları Şirketleri Hizmetleri Yurtdışı Şehirlerarası

  Şehirlerarası Nakliyat Firmaları (Niğde) İlan / kayıt numarası : # 941 87kez görüntülendi. Aralık 1, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Nakliyat firmaları şirketleri hizmetleri yurtdışı şehirlerarası uluslararası kamyon tır yük eşya mal nakliye evden eve sigortalı taşımacılık hizmetleri verenler. Tüm Nakliyat İhtiyaçlarınız İçin Size Uygun Kategoriden Hizmet Alın İnsanların zorunlu v...

 • Sinop Nakliye İlanları Nakliyat Evden Eve İlanı

  Sinop Nakliye İlanları Nakliyat Evden Eve İlanı

  Şehirlerarası Nakliyat Firmaları (Sinop) İlan / kayıt numarası : # 716 53kez görüntülendi. Ağustos 3, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Sinop nakliye ilanları nakliyat evden eve yük taşımacılık ilanı taşıma firmaları nakliyatçılar nakliyeciler ücretsiz ilan verme sitesi sayfası iş bul yayınla. Nüfus: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 265.153 olup, 86.314’ü ilçe merkezinde, 178.839’u k...