Kardeşler Evden Eve Nakliyat Depolama evden eve taşıma hizmeti ucuz nakliye

 • İlan / İçerik Numarası : # 1244 22 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Kofçaz, Kırklareli, Turkey

Kırklareli Kardeşler Evden Eve Nakliyat Depolama belgeleri evden eve taşıma hizmeti ucuz nakliye yapan firmalar şirketler depolama paketleme kargo kurye lojistik firmaları şirketleri telefon.

Not : Bu belgeler T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü tarafından verilir
Vergi Levh.
N1 Belgesi
N2 Belgesi

Yetki belgelerinin ve anlamlarının listesine ulaşmak için tıklayınız

Nakliyeci Ana Sayfa | Nakliyeciye Mesaj Yaz | Nakliyeci Referanslari | Nakliyeci irtibat Bilgileri

Ev, ofis, iş yeri vb eşyalarınız için önceden ekspertiz gönderiyoruz. ve eşyanızın durumuna göre ambalaj malzemelerini belirliyoruz.Bu da eşyanızın çizilmesini ve kırılmasını önlemek için çok önemli ve daha sonra tüm mobilyalarınız, elektronik ve kırılacak eşyalarınız belirlenen ambalaj malzemeleriyle belirlediğiniz süre doğrultusun da depolarımız da muhafaza edilmekte olup ve istediğiniz tarihte de adresinize kurulur ve yerleşik bir şekilde teslimatını yapıyoruz. ve bu zaman zarfın da yapılan tüm işlemler sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.

Depolar Sigortalımıdır

Kesinlikle depolarımıza nakledilen tüm eşyalar taşınma esnasında eşya nakil sigortası ve depolarımızda belirtilen süre doğrultusunda da depo sigortası olarak ayrı ayrı sigorta yapılmaktadır. Depolarımız da bulunan eşyaların değerine göre sigorta yapılmaktadır. Yangın, hırsızlık, doğal afetler vb olarakta eşya sigortası yapılmaktadır. depolarımızda bulunan eşyaların sigortası sözleşmelerimizde de belirtilmiş ve şirket garantisiyle de müşterilerimize taktim edilmektedir.

Eşyalar Depoya Nasıl Tanışır?

Eşyalar evden eve nakliyatta uygun tasarlanmış kapalı kasa araçlarla depolarımıza nakledilmektedir. Eşyanın alınacağı ilk adreste tüm eşyalar depo şartlarına uygun şekilde ambalajlanır ve profesyonel ekiplerce araca nakli gerçekleştirilmekte olup ve müşterilerimizin isteği doğrultusun da bölge depolarımıza muhafazası yapılmaktadır. +1 depolarımızda eşyanın m2’sine göre 3, 5, 7, ve 11 m2 bölümlerle ayrılmış veya eşyanın m2’sine uygun bölümler de depolarımızda muhafazası yapılmaktadır.

Eşya Taşınırken Nelere Dikkat Edilir?

Evden eve nakliyatta eşya taşıma, eşyanın kırılması yada çizilmesine karşın öncelikle eşyanın patpat(naylon) denilen ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi yapılmaktadır. mobilya, elektronik ve kırılacak eşyalar için profesyonel ekiplerimizce taşımaya uygun şekilde paketlenmesi ardında evden eve nakliyat için özel tasarlanmış araçlarımıza nakli yapılarak ve araç için de eşyanın zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi sonrası taşınma noktasına sevki yapılır. Eşya taşıma süreci olarak adlandırdığımız bu süreç profesyonel ekiplerimizce planlı ve koordineli olarak gerçekleştirilerek ve merkezimiz tarafından bilgilendirilerek yapılmaktadır.

Hangi Semtlerde Eşya Taşınması Yapılır.

İstanbul merkezli olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakası tüm semtler de ev eşyası, ofis ve büro eşyası taşımacılığı yapmaktadır.

İstanbul içi ev eşyası taşımacılığı semtler arası eşya taşıma İstanbul dan diğer şehirlere de şehirler arası evden eve nakliyat olarak yılların vermiş olduğu tecrübeden müşterilerimize kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Son yıllarda semt bazlı çalışmalarımız da Anadolu yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Pendik ve Avrupa yakasında da Mecidiyeköy, Sarıyer, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp’te şubeler açarak daha hızlı, kaliteli, sigortalı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Eşyaların Taşındığı Yerde Güvenlik Nasıl Alınır?

Mevcut olan depolarımız da eşya güvenliği bizim için son derece önemli, eşyanın talep edilen süre boyunca muhafaza edilmesi ve güvenli bir şekilde korunması için depolarımız 7/24 kamera ve güvenlik görevlilerimiz tarafından korunmaktadır. yangın, hırsızlık, doğal afet, nem veya taşıma esnasında kırılması ya da çizilmesi durumlarına karşın gerekli tedbirlerin yanı sıra eşyanın değerine göre de sigortası yapılmaktadır. Her türlü duruma karşı son derece güvenli olan depolarımız Avrupa standartlarına göre dizayn edilmiş olup gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Eşya Deposunun Boyutu Ne Kadardır?

400 m2′ den 1000 m2′ ye kadar olan depolarımız her biri ayrı bölme ve ebattan oluşmaktadır. Eşya depolamak için özel olarak yapılan depolarımız eşyaların depo için de karışmama durumuna karşı +1 bölmelerde ayrı ayrı depolanmaktadır. Eşyanın depolara giriş ve çıkışları gerekli işlemlere tabi tutularak ve depo görevlilerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Depolarımız eşyanın mevcut bekleme sürelerine ve eşyanın cinsine göre ayrılarak gerekli depo içerisindeki bölmelerde konulmaktadır. Eşyanın cinsi, miktarı, dayanıklığı ve bekleme sürelerine göre ayrı ayrı bölmelere yerleştirilmektedir.

Evinizdeki tüm kırılacak, kitap, vazo, çerçeve gibi eşyalarınız tarafımızca paketlenerek karton kolilere yerleştirilir ve üzerlerine oda ismi yazılarak numaralandırılır. Eşyalarınızın toplama ve mobilyalarınızın söküm işleri bittikten sonra tüm ev eşyaları araçların içerisine yerleşimleri yapılır.Beyaz eşyalarınızın de-montajı ve yeni evde tesisatlarının hazır olması durumunda bağlantı işlemleri yine tarafımızca verilmektedir. Tarafımızca verilmeyen hizmetler; elektrik bağlantısı (avize montajı) ve matkap gerektiren duvar monte işlemleri , Tüm eşyalarınızın yerleşiminden sonra ekip şefi tarafından taşı

ma formumuz sizlere imzalatılırProfesyonel ve kaliteli bir nakliye hizmeti için referanslarımızı inceleyebilir ve bizimle çalışabilirsiniz.

Kırklareli · Babaeski · Demirköy · Kofçaz · Lüleburgaz · Pehlivanköy · Pınarhisar · Vize · Kirklareli · Demirkoy · Kofcaz · Luleburgaz · Pehlivankoy · Pinarhisar
İnece · Kavaklı · Üsküp · İğneada · İgneada · Limanköy · Limankoy · Kıyıköy · Kiyikoy · Bulgaristan · Aziziye Dereköy Hamzabeyli Sınır Kapısı · Malko · Tarnovo · Burgaz · Varna

Yayın tarihi: Aralık 2, 2017 Değiştirilme tarihi: Aralık 2, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Öz Osmanlı Uluslararası Yurt içi yurt dışı şehir içi nakliye

  Öz Osmanlı Uluslararası Yurt içi yurt dışı şehir içi nakliye

  Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları İslahiye(Gaziantep) İlan / kayıt numarası : # 1015 28kez görüntülendi. Aralık 1, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Gaziantep Öz Osmanlı Uluslararası Yurt içi yurt dışı şehir içi nakliye Şirketimiz yeni kurulan firma olmasına rağmen 20 yıllık tecrübeyi firmya yansıtmaktadır kaba ve ince işlerde deneyimli işleri zamanında yetiştirebilen kaliteden ödün vermeyen bir ...

 • Diyarbakır Evden Eve Nakliye Fiyatları Ücretleri Fiyat Teklifi Al

  Diyarbakır Evden Eve Nakliye Fiyatları Ücretleri Fiyat Teklifi Al

  Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları (Diyarbakır) İlan / kayıt numarası : # 862 24kez görüntülendi. Ağustos 5, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Diyarbakır evden eve nakliye fiyatları nakliyat ücretleri ucuz yurtdışı şehirlerarası şehiriçi ev eşya taşımacılık ucuz asansörlü taşıma fiyat ücret teklifi al hesaplama karşılaştırma yap. Ekonomi, tahıl ağırlıklı tarıma, küçük­baş hayvan besiciliğin...