Yalova Nakliye Nakliyat Firmaları İlanları Evden Eve Taşıma

 • İlan / İçerik Numarası : # 1399 68 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Yalova, Turkey

Yalova nakliye nakliyat firmaları ilanları evden eve asansörlü taşıma şirketleri nakliyeciler nakliyatçılar kurye kargo hizmetleri talep boş araç ücretsiz ilan.

Yalova Nakliyat
Yalova Nakliyat Firması sizler için 7/24 hizmet vermektedir. İyi ekip çalışması, güvenilir Nakliyat olarak her zaman en iyisini hedeflemekteyiz. Güncel ve yenliklere açık olan Firmamız, Teknolojiden de olabildiğince faydalanmaktadır.
Araçlarımızda bulunan Takip sistemi ile anlık olarak hem Nakliye güvenliğimizi hem de Araç güvenliğimizi sağlamaktayız. Uzman ve alanında başarılı personellerimiz ile Yalova Nakliyat Firması olarak % 100 Müşteri memnuniyeti odaklı sizlere hizmet veriyoruz. Yalova-İstanbul, İstanbul-Yalova ve şehir içi de hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerimizden parsiyel ve komple yük taşımacılığındaki amaç, aynı güzergahta taşınması istenilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa da, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir. Yalova Nakliyat Firmaları işini iyi ve güvenilir yapan bir kuruluştur. Kargolarınızı en kısa sürede ulaştırıyoruz.
Yalova Nakliyat Firmaları yıllarca süren tecrübesiyle müşterilerine verdiği hizmet, size bu sorgulamalardan uzak bir nakliyat güvencesi vaat ediyor. Şehirler arası nakliyat zorluklarının farkında olan ve çözüm ortağınız olmak isteyen Yalova Nakliyat Firmaları, taşımacılık sektöründe güvenebileceğiniz bir yol arkadaşıdır. Parça, komple eşyaların dışında araç nakliyesi hizmetleri de verdiğimiz firmamız güçlü firmalarla çalışmakla beraber araçlarınıza uygun olanaklar sağlıyoruz. Yalova Nakliyat Firmaları konteyner taşımacılığı alanında, kendi araçlarımızla faaliyet göstermekteyiz.

Evden Eve Yük Talebi
Yataksız ve bazasız demonte gardolap ve şifonyer ile beraber sadece iki parça köşe koltuk. Değerli parçalar olmadığından ekonomik yollu tercihen ambar yükü yada toplu yük yapacak şahıs yada firma rica ediyorum.

Evden Eve Yük Talebi
PAKETLENMIS 6 ADET DEMONTE MASA + 1 DEMONTE PAKETLENMIS DOLAP + 10 ADET OFIS SALYESI + PAKETLENMIS MUHTELIF OFIS MALZEMESI.

Parsiyel Yükü Talebi
arac tipi fark etmez yükümüzün agırlıgı 3 ton cıvarında 5 metre civarında yer kaplıyor yalovadan konyaya gelecek 12 ayın 4-5 yukleme yapılacak.

Yalova · Altınova · Armutlu · Çınarcık · Çiftlikköy · Termal · Altinova · Cinarcik · Ciftlikkoy
Kadıköy Taşköprü Elmalık Esadiye Güneyköy Hacımehmet Kabaklı Kazımiye Kirazlı Kurtköy Safran Samanlı Akköy Soğucak Sugören Çalıca Burhaniye

Yayın tarihi: Aralık 5, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Kalkan Şöför İş İlanları Kamyon Tır Ağır Vasıta Şöförleri Aranıyor Arayanlar

  Kalkan Şöför İş İlanları Kamyon Tır Ağır Vasıta Şöförleri Aranıyor Arayanlar

  Nakliye Şöförü Arayanlar (Gümüşhane) İlan / kayıt numarası : # 1599 37kez görüntülendi. Haziran 12, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Kalkan şöför iş ilanları kamyon tır ağır vasıta şöförleri aranıyor arayanlar kırkayak forklift dorseli tık çekici damperli dampersiz kamyonlar şantiye inşaat hafriyat evden eve taşımacılık nakliyat lojistik depolama kurye kargo firmaları şirketleri g...

 • Aksaray Şöför İş İlanları Kamyon Tır Ağır Vasıta Şöförleri Aranıyor Arayanlar

  Aksaray Şöför İş İlanları Kamyon Tır Ağır Vasıta Şöförleri Aranıyor Arayanlar

  Nakliye Şöförü Arayanlar (Aksaray) İlan / kayıt numarası : # 1517 84kez görüntülendi. Haziran 12, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Aksaray şöför iş ilanları kamyon tır ağır vasıta şöförleri aranıyor arayanlar kırkayak forklift dorseli tık çekici damperli dampersiz kamyonlar şantiye inşaat hafriyat evden eve taşımacılık nakliyat lojistik depolama kurye kargo firmaları şirketleri ...