Kent Evden Eve Nakliye Taşıma İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler

 • İlan / İçerik Numarası : # 1495 41 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Uşak, Türkiye

Kent Evden Eve Nakliye Taşıma İletişim Telefon Yorumlar Tavsiyeler Şikayetler eşya yük taşıma fiyat teklifi al taşımacılık hizmetleri ücret sorgula!


Eşyaları Paketleme


Büyük boyutlu yorgan, yastık, battaniye gibi eşyalarınızı vakumlu veya normal hurçlara koyabilirsiniz. Vakumlu hurçlar kullanmanız yer tasarrufu açısından verimli olacaktır.

Halılarınızı toplayıp bant veya iple ucunu sabitleyin. Böylece taşınma sırasında kolayca taşıyabilirsiniz. Halılarınızın kirlenmemesi için geniş bir örtüye sarmayı da ihmal etmeyin.

Kitaplarınızı kolilerken eşit ağırlıkta olmasına dikkat edin. Ağır olan kitaplar en alta hafiflerin en üste yerleştirilmesi denge oluşturmada yardımcıdır. Böylece hem rahat taşıyabilir hem de kolinin zarar görmesini engellemiş olursunuz.

Eşyalarınızı boyutlarına ve ağırlıklarına göre kolileyin. Ağır olan eşyalarınızı kendi boyutlarına ve tek başlarına kolilemek daha faydalı olacaktır. Diğer eşyalarınıza da zarar gelmesini önlemiş olacaksınız.

Kırılacak eşyalarınızı dergi veya gazete sayfasıysa sararak kolileyebilirsiniz. Böylece sarsıntı esnasında birbirlerine çarparak kırılmanın önüne geçmiş olursunuz. Aralarda boşluk kalması durumunda bez veya pamukla doldurabilirsiniz.

Her odanın ve yerin eşyasını ayrı ayrı kolileyin ve kolinin üzerine mutlaka ait olduğu odanın adını yazın. Bu size eşyaları yeniden yerleştirirken zaman kazandıracaktır.

Son olarak kolileme işlemi yaparken kolilerin temizliğine ve sağlamlığına dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Yeni evinize kirli kolilerle ya da kırılmış, yıpranmış eşyalarlar girmek istemezsiniz.
Firmamız 1997 yılından beri geniş bir kadroyla ve yeni araçalrımızla siz degerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
İstanbul Kent Son Müşteri Yorumları
Yunus Dinçer
Mükemmel 9.6 - BAĞCILAR > BAHÇELİEVLER
Nakliyeci arkadaşlardan ve işlerinde profesyonelce hareket etmelerinden memnun kaldım, tavsiye ederdim.


7 Mayıs 2018
Ömer Yücesoy
Mükemmel 10 - BURSA > İSTANBUL
Taşıma firmasından Necmettin bey ile görüştüm. Söyledikleri saatte geldiler. Kibar ve titiz kişiler. Eşyalarımı hasarsız ve temiz bir şekilde taşıdılar. Diğer firmalara göre fiyatları uygun. Taşınacak kişilere tavsiye ederim. Necmettin beye ve diğer arkadaşlarına emekleri için teşekkür ederim.


29 Nisan 2018
Nihal Tuzcu
Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR
Baştan karşılıklı söz verdiğimiz gibi devam etti süreç. Ücret - Kalite dengesi iyi idi. Ellerinden gelen iyiliği esirgemediler.


16 Nisan 2018
Emrah Aydoğdu
Mükemmel 10 - BAHÇELİEVLER > ZEYTİNBURNU
Firma sahibi ve çalışanlarına çok teşekkürler. Hiçbir sıkıntı yaşamadık, özenli, saygılı ve hızlı çalışarak çok dertli olan taşınma işimizi kolaylaştırdılar.


11 Nisan 2018
Büşra Sungur
Mükemmel 9.1 - BALIKESİR > İSTANBUL
Fiyat - performans dengesi açısından oldukça iyi bir firma. Taşıma yapan kişilerin de ilgi ve alakası çok iyi. Sadece zamanlama konusunda bazı sıkıntılar yaşadım. Ancak yeni bir taşınma durumunda arayacağım ilk firmadır.


29 Mart 2018

Uşak · Banaz · Eşme · Karahallı · Sivaslı · Ulubey · Usak · Bölme · Bolme

Yayın tarihi: Haziran 11, 2018 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Iğdır Nakliye İlanları Nakliyat Evden Eve İlanı

  Iğdır Nakliye İlanları Nakliyat Evden Eve İlanı

  Canlı Hayvan Taşıma Firmaları (Iğdır) İlan / kayıt numarası : # 681 149kez görüntülendi. Ağustos 3, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Iğdır nakliye ilanları nakliyat evden eve yük taşımacılık ilanı taşıma firmaları nakliyatçılar nakliyeciler ücretsiz ilan verme sitesi sayfası iş bul yayınla. Iğdır ovasında yetiştirilen bitkilerin birinci sırasında endüstri bitkileri gelmektedir. En...