Çorum Nakliye İlanları Nakliyat Evden Eve İlanı

 • İlan / İçerik Numarası : # 666 40 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Çorum, Turkey

Çorum nakliye ilanları nakliyat evden eve yük taşımacılık ilanı taşıma firmaları nakliyatçılar nakliyeciler ücretsiz ilan verme sitesi sayfası iş bul yayınla.

Çorum Ekonomik ve Sosyal Durumu
İlçenin Karadeniz ile Akdeniz’i birbirine bağlayan yol üzerinde kurulmuş olması nedeniyle, ekonomik hayat oldukça canlıdır.
İlçe ekonomisi büyük oranda tarıma dayanmaktadır. Tarım alanları 100.065 hektar olup bunun 20.558 hektarı sulu tarım arazisidir. Belli başlı tarım ürünleri; Buğday, Arpa, Mısır, Nohut, Mercimek, Ayçiçeği, Şekerpancarı, Kurusoğan, Kuru Fasulye, Patates’tir. Az olmakla birlikte bağcılık, sebzecilik ve meyvecilik de yapılmaktadır. 2002 yılı verilerine göre 13.762 adet büyükbaş hayvan, 13.620 adet küçükbaş hayvan mevcuttur.

Çorum ve Türkiye'nin hem nakliyeciye hemde tüketiciye yani müşteriye kısaca herkese tamamen ücretsiz bedava ücretsiz taşıma nakliyat sektörü ilan verme portalına hoşgeldiniz.

antalyaevdenevetasimacilik.info sitesi olarak Çorum içi nakliye eşya yük mal malzeme nakliyat süreçlerinizi günümüz teknolojisiyle birleştirerek bu süreçlerin yönetilmesini çok kolay hale getirdik.

Artık telefon rehberlerinden Çorum çevresinde faaliyet gösteren nakliyeci taşımacı kamyoncu tırcı telefonlarını karıştırmak, arama motorlarından boş araçlarınıza yük aramak gibi size vakit kaybettiren işlemlerden kurtulacaksınız.

Çorum nakliye şirketleri firmaları nakliyat işi yapan şöförler şahıs firmaları kamyoncular tır sahipleri hemen web sitemiz üzerinde firmanızı tanıtan ilanlar yayınlayabilir, aracınızın boş döneceği şehir ve istikamet bilgilerini web sitemizde yayınlayarak hemen iş bulabilirsiniz.

Çorum içinde evini eşyasını yükünü kargosunu taşıtmak isteyenler uygun fiyata nakliyat hizmetimi almak istiyorsunuz, hemen internet sitemiz üzerinde ücretsiz ilan yayınlayarak bulunduğunuz şehirdeki nakliyecilerden ve nakliyat firmalarından anında teklif alabilir karşılaştırma yaparak size en uygun firmayı tercih edebilirsiniz.

antalyaevdenevetasimacilik.info Çorum merkezde hizmet veren hem nakliyeci kuruluşu hem dış ticaret kuruluşunu eşit düşünüp bir araya getiren ücretsiz ilan duyuru portalını kurdu.

Çorum ve çevresinde yükü ve taşınacak malı eşyası olan kuruluş yüklerini sağlıklı bir şekilde taşıtabilecekleri lojistik kuruluşların ise boş araçlarını sağlıklı bir şekilde doldurabilecekleri bir sistem oluşturdu.

Çorum çevresi nakliye sektörü için web sitemizi kullanmak ve sınırsız ilan yayınlamak tanıtım yazısı yayınlayıp reklam yapmak yük ilanları vermek tamamen ücretsiz ve bedava olup kesinlikle üyelik aidat adı altında bir ücret alınmamaktadır.

Çorum nakliye ilanları, Çorum evden eve ilanları, Çorum evden eve nakliyat ilanları, Çorum evden eve nakliyat yük ilanları, Çorum evden eve taşıma ilanları, Çorum nakliyat ilanları, Çorum nakliye, Çorum, nakliye, ilanları

Nakliye ilanlarının en çok verildiği Çorum çevresi diğer iller büyük şehirler ilçeler kasabalar listesi ;
Çorum · Alaca · Bayat · Boğazkale · Dodurga · İskilip · Kargı · Laçin · Mecitözü · Oğuzlar · Ortaköy · Osmancık · Sungurlu · Uğurludağ · Corum · Bogazkale · Lacin · Mecitozu · Ortakoy · Osmancik · Ugurludag
Düvenci Konaklı Seydim Duvenci Hattuşa Hattusa

Yayın tarihi: Ağustos 3, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 3, 2017 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Balıkesir taşımacılık ve lojistik şirketleri firmaları

  Balıkesir taşımacılık ve lojistik şirketleri firmaları

  Damperli Tır Kiralama Gömeç(Balıkesir) İlan / kayıt numarası : # 1081 32kez görüntülendi. Aralık 1, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Balıkesir taşımacılık ve lojistik şirketleri firmaları uluslararası nakliyecilik nakliyeciler taşımacılık yapan firmalar yurtiçi yurtdışı firmalar şirketler. BALIKESİR Yazıcıoğlu Nakliyat BALIKESİR evden eve nakliyat Evinizi ve eşyalarınızı güvenli b...